EuropTransport International Transport & Logistics GmbH

Ihr Slogan

Usługi

Oferujemy naszym klientom wszystkie usługi spedycyjne z jednego źródła.  Między innymi: 
 

Zarządzanie paletami / Obrót paletami (whateva) 

Czy posiadasz palety, które blokują twoją przestrzeń magazynową lub potrzebujesz ich za mało? Nasz dział paletowy zajmuje się sprzedażą i kupnem nowych, jak i starych palet. Dodatkowo naprawą  już tych uszkodzonych. Najprościej skontaktuj się z naszym działem paletowym, będziemy uprzejmi Państwu doradzić.

 

Opakowania 

Twoje towary są ładowane w kontenery lub chcesz żeby przychodziły w kontenerach? Proste: załadujemy twój towar na palety lub w kontener. Używamy palet drugiej kategorii jak również tych nowych. Chłodzących i niechłodzących kontenerów w różnych rozmiarach. Po prostu złóż zamówienie, a zostanie wykonane.

Magazynowanie

 Dzięki kilku tysiącom metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w całej Europie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi wykraczające poza klasyczną logistykę transportową. Bez względu na to, czy przechowujesz towar chwilowo, czy też na przestrzeni dłuższego czasu - oferujemy międzynarodowe przestrzenie magazynowe zgodne z wymaganiami operacyjnymi i prawnymi. Oprócz przechowywania towarów nasza usługa obejmuje również administrację handlową i kontrolę operacyjną przepływu towarów oraz materiałów od zakupu przez produkcję do dostawy na czas gotowych produktów.


Transport

Oferujemy nie tylko przewóz twoich towarów. Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić maksymalną elastyczność, jakość i bezpieczeństwo. Od terminowych dostaw do dostaw ekspresowych, EuropTransport udostępnia wszystko swoim klientom. Indywidualnie dostosowujemy nasze usługi do potrzeb Waszych potrzeb.

Nie ma znaczenia, czy są to towary przemysłowe, handlowe czy też wrażliwe / łatwo psujące się. Dodatkowo, jesteśmy w stanie wykonać transport towarów niebezpiecznych, odpadów oraz przewozy specjalne.


Kontrola temperatury towarów

Duża część naszej floty składa się z pojazdów o funkcji chłodzenia do -25 stopni Celsjusza. Transport ładunków wymagających kontroli temperatury jest zatem podstawowym obszarem naszej działalności i od lat z powodzeniem współpracujemy ze znanymi klientami z branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Niezależnie od tego, czy chodzi o transporty między krajowe, czy o dystrybucję między własnymi magazynami - mamy możliwości i wiedzę.

 

Transportu towarów niebezpiecznych

Jeśli twój ładunek wymaga specjalistycznej wiedzy od kierowcy i profesjonalnego sprzętu, przekażemy Ci odpowiednie informacje. Posiadamy odpowiednio wyposażone pojazdy i wyszkolony personel do wykonania każdego transportu towarów niebezpiecznych oraz odpadów. Przewozimy dla Państwa towary takie jak chemikalia i inne towary niebezpieczne w pojemnikach przeznaczonych specjalnie do tego celu, pod ścisłym nadzorem przepisów bezpieczeństwa.

Wszyscy pracownicy przechodzą regularne szkolenia w celu zagwarantowania bezpiecznej i odpowiedzialnej obsługi wszystkich towarów niebezpiecznych i odpadów.


Kurierzy 

Potrzebujesz kuriera? Powinien być niezawodny, szybki i odpowiedzialny. Korzystamy z naszych doświadczonych kurierów w całych Niemczech, aby dostarczać Państwa przesyłki. W zależności od wielkości towaru możemy dostarczyć pojazdy od Caddy do klasycznego Sprintera do Sprintera 3.5t z plandeką lub skrzynią. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze dostawy, czy o stałą działalność - zaspokajamy każdą potrzebę zgodnie z Twoimi pomysłami.


Powierz nam swoją flotę 

Jesteś spedytorem, przewoźnikiem lub firmą produkcyjno-handlową z własną flotą? Nie masz wystarczających środków, aby rozporządzać swoimi pojazdy z najwyższą wydajnością? Brak ci potrzebnego personelu lub po prostu klientów i zamówień?

Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych dyspozytorów i przedstawicieli handlowych, a także naszemu szerokiemu katalogowi klientów obstawimy twoje auta  wraz z wszelkimi związanymi z tym pracami administracyjnymi. Oczywiście gwarantujemy minimalny miesięczny obrót - oszczędza to Twoje koszty i oczywiście ból głowy.


Flota 

Nasza flota składa się obecnie z wymienionych poniżej pojazdów, które można również rozszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta. Ponadto polegamy na dużej i zróżnicowanej sieci partnerów, co pozwala nam na maksymalną elastyczność i specjalistyczny transport.


typ pojazdu

ilość 

Ładowność

Pal. [EUR]

ADR & A-Schild

Uwagi

Plandeka

17

24,5

33

dostępny

ADR & A- Schild & XL-Code

Koffer

3

23,5

33

dostępny

ADR & A- Schild

Chłodnia

35

22,5

33

x

mrożonki / ściana działowa / Doppelstock

Mega

5

24,5

33

dostępny

3m wysokość wewnętrzna

Zestaw

2

24,5

38

x

Naczepa + Przyczepa OR Samochód silnikowy + przyczepa 

Solówka 18t

1


17

x

Koffer & winda samozaładowcza

Solówka 12t

5

5,5

17

x

Koffer & winda samozaładowcza

Solówka 7,5t

5

2,7

15

x

koffer i plandeka          z & bez winda samozaładowcza”

Spriner 3,5t

8

1,3

8

x

koffer i plandeka 

Spriner 3,5t

3

1,2

5

x

van dostawczy

Caddy

2

0,8

1

x